CzujCzuj

projekt o emocjach

Wytchnieniownia na Jazdowie

Czuję wielką radość tworząc od kilku tygodni Wytchnieniownię na Jazdowie. Bliscy (głównie mamy) osób z niepełnosprawnością mogą przyjść – zrobić sobie maseczkę, poczytać, napić się kawy, pomoczyć nogi w misce z pachnącą ziołami wodą. Czasem wybierają po prostu leżenie w hamaku. Ich bliscy wymagający opieki mają wówczas zapewnione przez nas wsparcie. A jednocześnie czuję straszliwy niedosyt – to taka kropelka w morzu potrzeb.

Przychodzą rozmaite osoby, z najróżniejszymi historiami i doświadczeniami. Najbardziej lubię po prostu słuchać historii.

fot. Dagmara Derda

W ramach projektu “Wytchnieniownia – Jazdów Nie wyklucza” cudowne Anna Franczyk i Sonia Kwiatkowska dostosują również jeden z domków do potrzeb osób z niepełnosprawnością ruchową. Zbiórkę na tel cel możecie wesprzeć TU.

Zorganizujemy też webinarium na temat przystosowywania przestrzeni, a także wydamy instrukcję na ten temat.

Projekt współfinansowany jest ze środków Budżetu Obywatelskiego m.st Warszawy w ramach Otwartego Uniwersytetu Jazdów.

Jako SPA dla mam. Wspieramy mamy staramy się zapewnić wielowymiarowe wsparcie bliskim osób z niepełnosprawnością. Pomóż nam dalej działać! Nie posiadamy stałego finansowania, utrzymujemy się z datków i pracy wolontariuszy. Zostań naszym Patronem – https://patronite.pl/wspieramymamy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pl_PLPolish
en_GBEnglish pl_PLPolish