CzujCzuj

projekt o emocjach

We are a group of enthusiasts who believe that they have an impact on the world around them LEARN MORE

NEWS

2 days ago

Projekt CzujCzuj

Powiem Wam w tajemnicy, że pod hasłem JAZDÓW DOSTĘPNY mieszczą się między innymi nasze działania. Z którymi ruszymy już od września !!!!
<3 <3 <3 Będzie się działo - bądźcie z nami (tak mówią, więc i ja napiszę ;) ).Cześć wszystkim! Mamy dla Was dobre wieści! Niedługo domki na Osiedlu wypełnią się rezydentkami i rezydentami robiącymi wspaniałe rzeczy w ramach kilku fakultetów Otwartego Uniwersytetu Jazdów.

Lista Fakultetów poniżej, a niedługo opowiemy Wam o każdej rezydencji z osobna. Stay Tuned!

PRZESTRZEŃ I ARCHITEKTURA

PRZYRODA I EKOLOGIA

EDUKACJA AKTYWISTYCZNA

ZAJĘCIA MIĘDZYKULTUROWE

HISTORIA OSIEDLA JAZDÓW

FESTIWALE

JAZDÓW DOSTĘPNY

TWÓRCZE
... See MoreSee Less

View on Facebook

3 days ago

Projekt CzujCzuj

Wczoraj Roszek powiedział jakiej pani przed naszym punktem wyborczym, ze głosujemy na przyrodę i miłość.

A dokładnie 3 lata temu (i jeden dzień) leżałam w szpitalu. Od koleżanki, która zgarnęła na popołudnie mojego synka dostałam takie sprawozdanie z rozmów dzieci:
"Ja mam swoje prawo do wyglądu, a Ty masz swoje prawo" powiedział Roszek, kiedy Łucyjka nie chciała mu czegos dac ze swojej szkatułki z biżuterią.
''Siedzieliśmy tez przy stole, jedliśmy owoce i warzywa i rozmawialiśmy do czego mamy prawo 🙂 Wiesz, do wygladania jak sie chce, do zabawy, do jedzenia tyle ile sie chce itd. A potem wrócili do zabawy''

Mieć wybór i prawa - podstawowa sprawa.
... See MoreSee Less

View on Facebook

7 days ago

Projekt CzujCzuj

Kiedy miałam 8 lat zrobiłam sobie fikcyjne Złote Myśli, w których różnymi (raz pochyłe, raz lewą ręką i td.) charakterami pisma moi wyimaginowani znajomi (bardzo światowi - cały glob się tam przewijał) odpowiadali na pytania typu:
"Twój ulubiony kolor?"
"Zielony, tak jak wzgórze na którym mieści się moja posiadłość" odpowiadała "Claude z Francji".
Nie wiem do końca po co to robiłam, trochę lubiłam wymyślać, trochę chyba chciałam zaimponować moimi znajomościami koleżankom z klasy. Byłam dziwnym dzieckiem z nadpobudliwą wyobraźnią.

Nie jestem z tego dumna a tu jeszcze taki policzek: minęłam się z powołaniem! Okazuje się, że typy w TVP to moje bratnie dusze (z okresu jak byłam dzieckiem). Kreują wymyślonych przyjaciół (adoratorów, sprzymierzeńców etc) równie finezyjnie jak 8 -letnia (dziwaczna) dziewczynka. I na takie między innymi żarty/nieżarty (totalnie brakuje mi słowa na występek żałosny, bezczelny i za państwowe pieniądze. Dużo ostatnio takich, więc mam nadzieję, że jakieś słówko powstanie) poszły 2 miliardy z budżetu państwa.
Mowa o Christianie Paulu - jeśli jeszcze nie słyszeliście to sobie poczytajcie. To tak dziwne i straszne, że aż śmieszne. Mniej śmieszy, że ta kasa mogłaby pójść np. na onkologię.

Na zdjęciu sławny francuski projektant mody Rochi Mon Cheri, wraz z modelkami ubranymi w jego najnowszą kolekcję.
... See MoreSee Less

View on Facebook
  • Join our team - anyone who understands the idea of ​​exchange can join our group
  • Invite us - see what workshops and activities we can conduct for you
  • Support our actions - if you have food products or arts and crafts materials - we'll use them for good. Or maybe you have a venue that you can sometimes share, or you want to co-finance our action - we will be grateful for any help :)
LEARN MORE
If you have an idea for a cooperation, a new project, or any questions - contact us LEARN MORE
en_GBEnglish
pl_PLPolish en_GBEnglish