CzujCzuj

projekt o emocjach

We are a group of enthusiasts who believe that they have an impact on the world around them LEARN MORE

NEWS

4 days ago

Projekt CzujCzuj

Powiem Wam jak jest na wyjeździe wytchnieniowym, który organizujemy z Stowarzyszenie Mudita. SPA dla Mam - ano kurcze najlepiej jest ;) ... See MoreSee Less

View on Facebook

5 days ago

Projekt CzujCzuj

Kochani! Nieoczekiwanie zwolniły nam dwa miejsca dla rodziny osoby z niepełnosprawnością na wyjeździe wytchnieniowym! Koszt to 150zl/osoby za cały pobyt; miejscowość w lesie (Stryszów), domek i namioty harcerskie, opieka wolontariacka przez 5h dziennie, ogniska, animacje i wytchnienie ❤️ od dziś do 3.08 :) ... See MoreSee Less

View on Facebook

7 days ago

Projekt CzujCzuj

Ubiegam się o duzy grant dla innowatorów społecznych na POsiłki MOcy - WARSZAWA. W skrócie w moim pomyśle chodzi w o to, by zapobiec marnowaniu żywności a zarazem otoczyć wsparciem bliskich osób niemobilnych, którzy nie mogą wyjść z domu, bo np. czuwają nad dzieckiem, które jest pod respiratorem. Program Fundacja Stocznia jest cudowny i mnostwo się w nim nauczyłam ale wymagał też ode mnie wielu miesięcy intensywnej pracy. Za tydzień dowiem się czy moja dzisiejsza prezentacja spodobała sie komisji i dostanę kasę na rozwój tego projektu. Nie mniej już dziś dostałam od przyjaciółki prezent coby świętować fakt, że przeszłam cały ten proces. Miła książka o praktykowaniu zen w codziennym życiu. Otwieram na pierwszej z brzegu stronie a tam:
#zyciejestmagiczne #serio
... See MoreSee Less

View on Facebook

1 week ago

Projekt CzujCzuj

Dziś jest światowy dzień HCV czyli wirusowego zapalenia wątroby. To świństwo da się wyleczyć ino trzeba się badać, by wiedziec czy się ma. Ja od ciut ponad pol roku jestem zdrowa i wszystkich zachęcam do badań - są darmowe i proste, wystarczy jedna kropla krwi :)
A gdyby komuś wyszło, że ma (mam nadzieję, że nie ale w Europie HCV zbiera większe żniwo niż HIV :( ) to sluze radami, kontaktami i wsparciem :)
... See MoreSee Less

View on Facebook
  • Join our team - anyone who understands the idea of ​​exchange can join our group
  • Invite us - see what workshops and activities we can conduct for you
  • Support our actions - if you have food products or arts and crafts materials - we'll use them for good. Or maybe you have a venue that you can sometimes share, or you want to co-finance our action - we will be grateful for any help :)
LEARN MORE
If you have an idea for a cooperation, a new project, or any questions - contact us LEARN MORE
en_GBEnglish
pl_PLPolish en_GBEnglish